آیا تاکنون ثبت نام نکرده اید؟

سامانه داوری

تا کنفرانس

0

تا کنفرانس

تاریخ های مهم

مهلت ارسال مقالات1396/1/15

اعلام نتایج داوری1396/1/25

مهلت ثبت نام1396/01/31

آمار بازدید

کاربران آنلاین 13

بازدید روزانه 104

بازدید کل 113809

پوستر کنفرانس

پرسش های متداول

سوال شما:


نحوه ارسال مقالات به چه صورت است؟

ارسال مقالات تنها از طریق سایت صورت می گیرد. برای ارسال مقاله، باید ایتدا در سایت ثبت نام نموده و سپس مقاله مورد نظر را در پروفایل کاربری خود بارگزاری نمایید.

آیا مقالات باید به ایمیل همایش ارسال شوند؟

خیر.برای ارسال چکیده و اصل مقاله لازم است در سایت همایش ثبت نام نمائید. پس از ورود به سامانه کاربری می توانید فایل خود را بارگزاری کنید.

نحوه ثبت نام در سایت به چه صورت است؟

برای ثبت نام در سایت ابتدا باید در منوی ثبت نام، گزینه "ثبت نام در کنفرانس" را انتخاب نموده و اطلاعات فردی خود را به همراه کد کاربری و رمز ورود دلخواه در صفحه باز شده وارد نمایید.  در این مرحله ایمیل حاوی فعالسازی به ایمیل شخصی شما ارسال می گردد.  ازین پس برای ورود به سایت لازم است در بخش ورود به سامانه، کد کاربری و رمز ورود خود را وارد نمایید.

ویرایش اطلاعات چگونه است

وارد پنل کاربری خود شده و در بالای صفح، سمت چپ بر روی آیکون تصویر کاربر کلیلک نمائید. صفحه ای جهت ویرایش اطلاغات باز می گردد. پس از اعمال تغییرات مورد نظر، گزینه ویرایش را کلیک کنید.
 

چنانچه مقاله ای دو نویسنده و یا بیشتر داشته باشد، گواهی پذیرش مقاله چگونه صادر می شود؟

چنانچه مقاله ای دارای چند نویسنده باشد، فرد ارسال کننده که در سایت کنفرانس ثبت نام نموده است به عنوان نویسنده اصلی شناخته می گردد و گواهی پذیرش مقاله به نام وی صادر گردیده و نام سایر نویسندگان یه عنوان نویسندگان همکار در گواهی ذکر خواهد شد.

چنانچه هر دو نویسنده مقاله مایل به دریافت گواهی باشند، چه اقدامی باید بکنند؟

کافی ست که تنهایکی از آنان نسبت به ارسال مقاله اقدام نماید. پس از دریافت تایید مقاله، هر چند نفر از نویسندگان آن مقاله که تمایل به دریافت گواهی پذیرش داشته باشند، باید در کنفرانس ثبت نام و نسبت به واریز هزینه آن (انتخاب گزینه های با مقاله) اقدام نمایند تا برای همه گواهی پذیرش صادر گردد.

در صورت فراموشی رمز ورود به پنل کاربری چه باید کرد؟

برای بازیابی رمز ورود، نام کاربری خود را وارد نموده و گزینه فراموشی رمز را بزنید. رمز شما به ایمیلی که در سامانه ثبت کرده اید ارسال می شود.

با کد کاربری و رمز ورود نمی توان به سایت وارد شد.

ممکن است رمز خود را فراموش کرده باشید. بنابراین ابتدا گزینه فراموشی رمز را بزنید تا رمز دوباره به ایمیل شما ارسال گردد. چنانچه از درست بودن رمز خود اطمینان یافتید، گزینه فعالسازی مجدد را انتخاب نمائید. در صورتیکه مشکل هم چنان برقرار بود، از آن جائی که ممکن است کد کاربری تان را فراموش کرده باشید، برای دریافت کاربری صحیح با دبیرخانه تماس بگیرید. برای جلوگیری از این اتفاقات و نیز امکان  کمک و راهنمایی بهتر در این موارد خواهشمند است نام خانوادگی خود را به عنوان کاربری انتخاب نمائید.

آیا داوری زودتر از موعد صورت می گیرد؟ آیا گواهی موقت زودهنگام داده می شود؟

بله. داوری مقالات در اسرع وقت (در حدود یک هفته ) انجام گرفته و نتیجه آن در پنل پژوهشگر قابل مشاهده است، اما گواهی زودهنگام صادر نمی گردد. دریافت گواهی پذیرش مقاله در روز برگزاری همایش (سی ام اردیبهشت ماه) امکان پذیر است.
 

هنگام رسال مقاله با پیغام خطا مواجه می شوم

مطمئن شوید که فایل شما به صورت فشرده و  با پسوند zip است. پسوندهای دیگر مانند RAR و .... قابل دریافت نیستند.

ذر جلوی مقاله عبارت "درحال داوری" مشاهده می شود ولی در بخش نظرات داوران توضیحات و اصلاخاتی وجود دارد

با توجه به این که هر مقاله توسط چند داور مورد بررسی قرار میگیرد، ممکن است داور اول نظر خود را ثبت کرده باشد ولی هنوز داوران دیگر نظری ارائه نکرده اند. خواهشمند است تا مشاهده نتیجه مقاله صبور بوده و پس از دریافت نظرات تمام داوران و مشاهده عبارات "نیاز به ویرایش" یا "تائید" نسبت به انجام مرحل بعدی اعم از ارسال اصلاحیه یا واریز هزینه اقدام نمائید.

امروز 15/12 هم میشه مقاله ارسال کرد!؟

بله تا پایان پانزدهم اسفندماه می توانید مقاله خود را ارسال نمائید.
 

امکان تمدید ارسال مقالات تا آخر همین هفته وجود داره؟

با توجه به درخواست مکرر پژوهشگران، مهلت ارسال مقاله به همایش تا 15 فروردین ماه تمدید شد.

در صورت شركت غيرحضوري دررهمايش، پك همايش براي دانشجو ارسال ميشود؟

بله ارسال می گردد.

اگر هزینه ی همایش از طرف نویسنده دوم پرداخت شده باشد و نویسنده اول هزینه نداده یاشد گواهی برای نویسنده دوم ارسال خواهد شد؟

گواهی به نام آن نوبسنده ای که هزینه را پرداخت نموده است (چه نویسنده اول باشد و چه نویسنده دوم)، صادر و تحویل وی می گردد. البته نام نویسنده دیگر نیز به عنوان نوبسنده همکار در گواهی وی درج خواهد شد.
 

در اطلاعات تحصیلی اگر دانشجوی ارشد هستیم رشته ارشد و قسمت کارشناسی ارشد را باید پر کنیم یا آخرین مدرکمون یعنی کارشناسی

می توانید کارشناسی ارشد را انتخاب کنید.
 

هنگام تایید کامل مقاله اصلاحات لازم برای چاپ در مجموعه مقالات چگونه ارسال گردد و تا چه زمانی مهلت دارد؟

به عنوان یک مقاله جدید بارگزاری شود. با توجه به اتمام مهلت دریافت مقالات و بسته شدن سایت، در حال حاضر امکان ارسال ویرایش وجود ندارد. سایت در روز های 28 و 29 فروردین ماه برای دریافت اصلاحیه مقالات باز می گردد.

برای چاپ شدن مقاله و نمایه سازی حتما باید در کنفرانس ثبت نام کرد؟

بله. عدم ثبت نام و واریز هزینه, به منزله انصراف فرد می باشد.

حامیان معنوی همایش

حامیان مالی

گالری تصاویر

به پرداخت ملت