آیا تاکنون ثبت نام نکرده اید؟

سامانه داوری

تا کنفرانس

0

تا کنفرانس

تاریخ های مهم

مهلت ارسال مقالات1396/1/15

اعلام نتایج داوری1396/1/25

مهلت ثبت نام1396/01/31

آمار بازدید

کاربران آنلاین 3

بازدید روزانه 64

بازدید کل 113769

پوستر کنفرانس

اخبار کنفرانس

برنامه روز کنفرانس

کنفرانس از صبح روز شنبه 30 اردیبهشت ماه 1396 آغاز خواهد گشت...

ادامه خبر ... تاریخ ثبت خبر: 96/02/26

تمدید مهلت ثبت نام در کنفرانس

مهلت واریز هزینه و تکمیل ثبت نام در کنفرانس، تا هفتم اردیبهشت ماه 1396 تمدید شد. لازم به ذکر است که این تاریخ به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد.

ادامه خبر ... تاریخ ثبت خبر: 1396/02/01

آخرین فرصت ارسال مقالات

با توجه به درخواست مکرر پژوهشگران محترم، مهلت ارسال مقالات به همایش تا پانزدهم فروردین ماه 1396 تمدید شد. لازم به ذکر است که این تاریخ به هیج عنوان تمدید نخواهد شد.

ادامه خبر ... تاریخ ثبت خبر: 1395/12/16

راه اندازی کانال تلگرامی همایش

به اطلاع پژوهش گران محترم می رساند که کانال تلگرامی همایش راه اندازی شد. خواهشمند است برای دریافت اخبار واطلاعات همایش به کانال تلگرامی همایش بپیوندید و این کانال را به دیگران نیز معرفی نمائید.

ادامه خبر ... تاریخ ثبت خبر: 10/12/1395

تکمیل ثبت نام در همایش

با توجه به داوری مقالات در کوتاه ترین زمان ممکن، از پژوهشگران محترم خواهشمندیم که پس از مراجعه به پنل کاربری خود و مشاهده عبارت "تائید مقاله" در اسرع وقت نسبت به واریز هزینه و تکمیل ثبت نام خود اقدام نموده و جهت جلوگیری از مشکلات احتمالی، از موکول نمودن آن به روزهای پایانی ثیت نام خودداری نمایند.

ادامه خبر ... تاریخ ثبت خبر: 95/12/2

تمدید مهلت ارسال مقالات

قابل توجه پژوهشگرانی که تا کنون موفق به ارسال مقاله نشده اند می رساند مهلت ارسال مقاله به همایش تا 15 اسفندماه 1395 تمدید شد.

ادامه خبر ... تاریخ ثبت خبر: 95/11/30

پذیرش داوری مقالات بدون سابقه ارسال چکیده

با توجه به درخواست مکرر پژوهشگران محترم، مقاله افرادی که در زمان مقرر موفق به ارسال چکیده نشده اند، جهت بررسی و داوری پذیرفته می گردد.

ادامه خبر ... تاریخ ثبت خبر: 1395/10/16

اتمام زمان مقرر ارسال چکیده

با توجه به اتمام زمان مقرر ارسال چکیده، پژوهشگران محترم از بارگذاری چکیده مقاله خود در سایت همایش خودداری نمایند. علاقمندان به شرکت در کنفرانس دانشکده، حتی افرادی که موفق به ارسال چکیده نشده اند، می توانند تا تاریخ 30 ام بهمن ماه جاری به بارگذاری فایل کامل مقاله در سایت کنفرانس اقدام نمایند.

ادامه خبر ... تاریخ ثبت خبر: 1395/10/16

آگاهی از نتیجه داوری

برای اطلاع از نتیجه داوری مقالات ارسالی، می توانید به پنل کاربری خود مراجعه نمائید. واریز هزینه "شرکت در کنفرانس با مقاله" پس از مشاهده تائید مقاله در پنل کاربری صورت می گیرد.

ادامه خبر ... تاریخ ثبت خبر: 95/10/14

تقدیر از مقالات برگزیده

ه اطلاع پژوهشگران محترم می رساند که از مقالات برگزیده در کنفرانس تقدیر به عمل خواهد امد. همچنین برخی مقالات برتر به صورت ارائه شفاهی و برخی به عنوان پوستر در کنفرانس انتخاب می گردند و گواهی ارائه شفاهی به پژوهشگر اعطا خواهد شد.

ادامه خبر ... تاریخ ثبت خبر: 95/10/14

شرکت حضوری و غیر حضوری در همایش

امکان شرکت در کنفرانس به صورت حضوری و غیر حضوری فراهم می باشد. بسته های پستی شرکت کنندگان پس از برگزاری از طریق پست به آدرسی که هر فرد در پنل کاربری خود ثبت نموده ارسال خواهند شد.

ادامه خبر ... تاریخ ثبت خبر: 95/10/11

رعایت الگوی نگارشی مقالات

به اطلاع کلیه شرکت کنندگان در کنفرانس می رساند رعایت الگوی نگارش مقالات الزامی می باشد. جهت اگاهی از چارچوب مقالات کنفرانس، به منوی ارسال مقاله در سایت مراجعه نمائید. هم چنین فایل چارچوب مقاله در پنل شخصی شرکت کنندگان محترم قابل دریافت است.

ادامه خبر ... تاریخ ثبت خبر: 95/10/10

نمایه سازی مقالات

به اطلاع کلیه کاربران سایت میرساند که طبق هماهنگی ها و رایزنی های به عمل آمده با CIVILICA (مرجع دانش )نمایه سازی مقالات پذیرش شده این کنفرانس در سایت مذکور انجام می پذیرد. هم چنین پایگاه استنادی علوم جهان اسلام(ISC) به حامیان علمی کنفرانس پیوست.

ادامه خبر ... تاریخ ثبت خبر: 1395/10/01

حامیان معنوی همایش

حامیان مالی

گالری تصاویر

به پرداخت ملت